Doku Dizayn Olarak Biz;

Rattan’ın doğallığını bahçenize getirmeyi amaç edindik. El emeği ve göz nuru ile tecrübeli ustalarımızın ellerinde şekillenen ahşap, bahçe ve dış mekanlarınıza en uygun formda kendi tasarımlarımız ile kullanımınıza sunulmaktadır. Her türlü hava koşullarına dayanıklı, yaşayan, nefes alan ve ortama sıcaklık katan ahşap oturma grupları imalatımız yanında, alüminyum ve rattan gruplarımız ile farklı tarzda zevklere hitap ediyoruz.

Doku Dizayn bu güne kadar yurtiçi ve yurtdışında onlarca 5 yıldızlı ve butik otel; belediye, kafe ve restoran projesinde, birçok çözüm ortağı ve ana tedarikçi olarak yer almıştır.Firmamız; üretim, satış ve uygulamalarında toplam kalite yönetimi ilkesini benimsemektedir.Hedefimiz; ürettiğimiz ürünler ile insanların yaşam alanlarını güzelleştirmek, güvenli, konforlu ve estetik hale getirmek, doğaya ve çevre bilinciyle insan yaşamına katkıda bulunmaktır. Tasarım ile başlayan diyaloğumuz, üretim ile devam eder. Teslimat ve kurulum uygulamasıyla sonlanır. Bu süreç müşteri lehine yaklaşımımız üzerine kuruludur. Müşteri beklentilerinin karşılanması bizler için en önemli kriterdir.

Vizyonumuz;

Bahçe mobilyaları alanında kaliteden taviz vermeden hızlı ve güvenilir şekilde, müşterilerimize ürünlerimizin servisini sağlamak. Ürün pörtföyümüzle tüketicilerin taleplerine doğru çözümler bulabilmek ilkesini taşıyoruz. Buradan hareketle de çok hızlı gelişen mobilya pazarında, amacımız yılın trendini yakalayarak her zaman yenilikçi tasarımlarla fark yaratıp, bizi tercih eden müşterilerimiz memnun etmek asıl hedefimizdir.